Games with Gold na lipiec 2019

Firma Microsoft zaprezentowała ofertę lipcowej aktualizacji gier w ramach abonamentu Games with Gold. Dostaniemy cztery gry - Castlevania: Symphony of the Night i Meet the Robinsons z Xboksa 360 oraz Limbo i Big Crown: Showdown z Xboksa One.

@ 01.07.2019, 11:42
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
xbox 360, xbox one

Okres ogórkowy w pełni. Widać to nie tylko przy premierach pojawiających się w okresie lipiec-wrzesień, ale również w ofertach abonamentowych Microsoftu i Sony. Tym razem jednak nie o PS Plus, ale o Games with Gold, które po całkiem ciekawym czerwcu wraca do swojej standardowej formy.

Promykiem nadziei w lipcowej aktualizacji GwG, która właśnie dziś weszła do Microsoft Store, jest Inside - niezależne dzieło autorów Limbo, studia PlayDead. Big Crown: Showdown to produkcja Hyper Luminal Games, która stawia na czteroosobową kooperację i zręcznościowy model zabawy. Castlevania: Symphony of the Night to port gry z pierwszego PlayStation z 1997 roku - mamy tutaj pomieszanie platformówki z side-scrollerem. Meet the Robinsons to z kolei przygodowa gra akcji bazująca na popularnym filmie animowanym.

  • Inside - gra dostępna od 1 do 31 lipca
  • Big Crown: Showdown - gra dostępna od 16 lipca do 15 sierpnia
  • Castlevania: Symphony of the Night - gra dostępna od 1 do 15 lipca
  • Meet the Robinsons - gra dostępna od 16 do 31 lipca
Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360 oraz Xbox One otrzymują miesięcznie po dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły na Xboksa 360 zostają z nami na stałe - nawet gdy przestaniemy opłacać abonament. W przypadku konsoli Xbox One, gry są dostępne w trakcie opłacania Xbox Live Gold. Dzięki wstecznej kompatybilności, tytuły z X360 i pierwszego Xboksa uruchomimy na XONE!

Sprawdź także:

Rodzinka Robinsonów

Premiera: 27 marca 2007
PC, PS2, XBOX 360, GC, GBA, WII

Rodzinka Robinsonów to przenosząca bohatera w czasie gra akcji, oparta na nowej produkcji kinowej Walt Disney Pictures o tym samym tytule. Pozwala na wyprawę do "lepszego...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?