EA Access na PS4 zadebiutuje 24 lipca

Firma Electronic Arts ogłosiła, że EA Access na PlayStation 4 ukaże się 24 lipca tego roku.

@ 30.06.2019, 11:54
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps4

EA Access na PS4 zadebiutuje 24 lipca

Na początku maja tego roku firma Electronic Arts ogłosiła, że ich flagowa usługa abonamentowa, EA Access, w końcu zadebiutuje na konsoli PlayStation 4. Datę premiery wyznaczono na wakacje - dziś poznaliśmy oficjalny termin debiutu subskrypcji. EA Access na PS4 ukaże się 24 lipca tego roku!

EA Access to pionierskie rozwiązanie EA, które jako pierwsza korporacja wprowadziła do powszechnego obiegu "growego Netfliksa", oferując szereg gier z własnego katalogu w ramach opłacania miesięcznego abonamentu. Oferta była dostępna dla posiadaczy konsoli Xbox One, zaś z czasem została przeniesiona na komputery osobiste, a teraz także właściciele PS4 będą mogli cieszyć się biblioteką Electronic Arts.

Na start dostępne będą FIFA 19, NHL 19, Fe, Battlefield V, NBA Live 19, Madden NFL 19, Unravel Two, A Way Out, Burnout Paradise Remastered, The Sims 4, Mass Effect: Andromeda oraz Titanfall 2. Oczywiście katalog gier ma być w przyszłości regularnie poszerzany. Ponadto posiadacze aktywnego EA Access dostają 10% zniżki na wszystkie produkcje "Elektroników" (w tym DLC). Wszyscy chętni będą mogli przetestować usługę w ramach bezpłatnej wersji trial na miesiąc! Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?