The Legend of Zelda: Breath of the Wild - bug pokazuje piękny podwodny świat

Czyżby twórcy jednak chcieli wprowadzić możliwość nurkowania?

@ 30.06.2019, 10:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
wiiu, switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - bug pokazuje piękny podwodny świat

Wydane przeszło 2 lata temu The Legend of Zelda: Breath of the Wild oferuje masę możliwości i nie ogranicza nas w wielu aspektach, choć jak w każdej grze - znalazły się pewne wyjątki.

Chodzi tutaj o zwiedzanie podwodnego świata. O ile Link potrafił pływać, nawet w górę wodospadu (ze specjalną zbroją), tak twórcy nie umożliwili nam nurkowania. Było to dość irytujące ograniczenie, bowiem większość współczesnych gier z otwartym światem oferuje taką opcję, stąd nawet po dłuższej zabawie ciężko było się przyzwyczaić do braku wspomnianej funkcji.

Możliwe jednak, że twórcy planowali wprowadzić nurkowanie do gry. Poniekąd potwierdzałby to filmik, który udostępnił jeden z graczy na Twitterze. Nagrał go w wyniku błędu, w ramach którego kamera zanurza się pod wodę i możemy obserwować przepiękną, kolorową rafę koralową, wraz z krążącymi wokół niej rybami. Aż chciałoby się tam popływać.

Czy faktycznie Nintendo miało pierwotnie w zamyśle umożliwić nam nurkowanie w Breath of the Wild? Tego się pewnie nie dowiemy, ale być może taka funkcja pojawi się w zapowiedzianej na E3 kontynuacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?