Znamy datę premiery Hunt: Showdown

Hunt: Showdown opuści wreszcie wczesny dostęp i zadebiutuje na rynku w swojej finalnej postaci.

@ 29.06.2019, 09:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Hunt: Showdown dostępne jest obecnie we wczesnym dostępie, zarówno na PC, jak i na konsoli Xbox One. Niebawem przedsięwzięcie będzie miało jednak swoją finalną premierę i to na obu platformach docelowych.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Hunt: Showdown zadebiutuje na blaszakach oraz X1 w dniu 20 sierpnia bieżącego roku. Od momentu trafienia do wczesnego dostępu, otrzymało ono ponad 20 aktualizacji, które zarówno zlikwidowały różne niedociągnięcia, jak i dodały całkiem nową zawartość, w tym broń, mapy, bossów itd.

Osoby, które zdecydowały się wesprzeć deweloperów podczas wczesnego dostępu otrzymają legendarną skórkę dla broni, którą będą w stanie spożytkować podczas zabawy w finalne wydanie projektu. Na razie nie wiemy niestety z czym będziemy mieć do czynienia.

Premiera Hunt: Showdown na PS4 spodziewana jest tegorocznej jesieni.


Sprawdź także:

Hunt: Showdown

Premiera: 27 sierpnia 2019
PS4, PC, XBOX ONE

Hunt: Showdown to sieciowa strzelanka z kamerą umieszczoną w oczach bohatera, która wymieszana jest z elementami survivalu i horroru. Za jej opracowanie odpowiada studio ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?