Cooking Simulator - Symulator gotowania w planie wydawniczym firmy Cenega

Już niebawem będziecie mogli zostać mistrzami kuchni w Cooking Simulator.

@ 27.06.2019, 18:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Symulatory wszelkiej maści cieszą się bardzo dużą popularnością wśród graczy. Z tego względu firma Cenega podpisała umowę partnerską z PlayWay S.A., dzięki czemu zajmie się ona dystrybucją gry Cooking Simulator – Symulator gotowania na terenie naszego kraju.

Cooking Simulator – Symulator gotowania to bestseller na platformie Steam, a za sprawą Cenegi trafi on do sklepów w wersji pudełkowej. W zestawie z grą znajdziecie:

  • Grę Cooking Simulator – Symulator gotowania;
  • Drewnianą miarkę do spaghetti;
  • Zniżkę 20 złotych na zamówienie w Pyszne.pl (przy minimalnej kwocie zamówienia równej 40 zł).

W grze, jak na symulator gotowania przystało, przejmiemy kontrolę nad wyśmienicie wyposażoną kuchnią, aby odblokować i opanować 60 zróżnicowanych przepisów. Co ważne, nic nie stoi też na przeszkodzie, by przygotować własne wykwintne (lub nie) dania.

Charakterystyczne cechy gry:

  • Ponad 60 przepisów, od barszczu ukraińskiego i zupy pomidorowej, przez hamburgery, grillowaną karkówkę i rosół z kaczki, aż po ratatouille, potrawkę z krewetek i caldo verde;
  • Ponad 120 produktów do wykorzystania– mięsa, ryby, owoce, warzywa i różnorodne przyprawy z całego świata;
  • Korzystaj z kuchenki, blendera, grilla, robota kuchennego, opalarki i wielu innych profesjonalnych narzędzi prawdziwego szefa kuchni;
  • Wszystkie składniki realistycznie reagują na działania kucharza, a zaawansowany silnik fizyczny czuwa za każdym razem, gdy kroisz ziemniaki, gotujesz zupę, czy obracasz steki;
  • Naprawiaj zużyte sprzęty, zmieniaj wygląd swojej kuchni, kupuj dodatkowe narzędzia! Uważaj, by nie zdemolować swojej restauracji!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   20:56, 27.06.2019
Tak, to jest to czego potrzebowałem. Symulator gotowania. No i taki dodatek tej zniżki na Pyszne.pl że nie można przejść obojętnie obok tej oferty.
0 kudosKattowitz   @   22:40, 27.06.2019
To ja już wolę reality cooking!
0 kudosTheCerbis   @   00:22, 28.06.2019
Wirtualne gotowanie, prawie jak w realu! Zostaw swoją kuchnię i zagraj w Cooking Simulator! Odchudzanie gratis!
0 kudosshuwar   @   07:42, 28.06.2019
No super... ale żeby jeszcze była wersja kolekcjonerska z możliwością wydrukowania obiadu na drukarce 3D z organicznych komponentów.
0 kudosdenilson   @   12:09, 28.06.2019
Wolę klasyczne gotowanie w realu. Kiedyś robiłem to z musu, teraz lubię robić eksperymenty i sprawia mi to przyjemność.
Dodaj Odpowiedź