Deweloperzy Control prezentują sposób walki z jednym z oponentów

Przeciwnicy w Control będą cwani i wymagający. Na szczęście mamy sposoby na to, by ich się pozbyć.

@ 27.06.2019, 16:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Remedy Entertainment opublikowało kolejny zwiastun swojego najnowszego projektu. Gra Control na poniższym filmie wygląda dość zaskakująco. Nie jest to bowiem typowy przedstawiciel gatunku akcji, ale coś co w zasadzie ciężko skategoryzować.

Na filmie zobaczyć możecie coś co nazwano The Hiss - to jakiś rodzaj istoty, która przejęła strukturę, do której trafia główny bohater. Naszym zadaniem jest oczywiście pozbycie się oponenta, co wydaje się bardziej skomplikowane niż można by było przypuszczać.

The Hiss potrafi wnikać w ludzi, a następnie przemieniać je w jakieś monstra, które następnie stają na drodze protagonisty. Co ciekawe, wspomniana istotna występuje w kilku różnych wariantach, a każdy wymaga całkiem odmiennego podejścia.

Rzućcie okiem na poniższe wideo i pamiętajcie, że premiera Control zaplanowana została na 27 sierpnia bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?