Marvel's Avengers da się przejść w pojedynkę

Twórcy Marvel's Avengers obiecują przy okazji sporo popremierowej zawartości.

@ 26.06.2019, 21:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Niektórzy wydawcy, jak Electronic Arts, w ostatnim czasie starają się tworzyć przede wszystkim tytuły przeznaczone dla rozgrywek wieloosobowych lub takie, które wymagają połączenia z siecią. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Marvel's Avengers, nowy projekt Square Enix oraz dzieło studia odpowiedzialnego za cykl Tomb Raider, będzie dało się przejść bez wchodzenia do sieci (źródło).

Z najnowszych informacji na temat Marvel's Avengers wynika, że będzie to tytuł rozbudowany i bardzo ambitny - tak przynajmniej twierdzi wydawca. Kampanię będzie się dało przejść samodzielnie, ale co będzie się działo później nie zostało ujawnione. Wiadomo jedynie, że deweloperzy planują DLC, które również będzie się dało ukończyć solo.

"Chcemy, aby możliwe było kupno płyty i granie w pojedynkę", powiedział szef studia, Scott Amos. "Nie musisz. Możesz mieć pełne doświadczenie i dobrze się bawić. Ale nadchodzi wiele fajnych rzeczy, nowi bohaterowie, więc aby ich pobrać, musisz wejść do sieci. Tak będzie to działać".

Co ciekawe, po przejściu kampanii czeka nas wiele innych atrakcji. Twórcy nie ujawnili jakich, ale przygotowują oni dodatkowe tryby zabawy, które zachęcą graczy do dalszej zabawy.

"Jak przejdziesz kampanię fabularną, która wszystko nakreśli, następnym krokiem jest wykonywanie różnych zadań. Nadal będą pojawiać się zagrożenia, nowe poziomy, nowy bohaterowie - i nie będzie to wymagać opłat".

"Gdy się to będzie dziać, będziesz w stanie korzystać z szerszego wachlarza bohaterów. Możesz powiedzieć: 'Wspaniale, chcę być tą postacią, albo tamtą postacią. Chcę wrócić do podstawowej piątki i zagrać inaczej'. Każde rozszerzenie ma własną opowieść. Będziemy dodawać więcej, także opowieści, przez lata".

Brzmi intrygująco, ale nadal nie bardzo wiadomo jak dokładnie przebiegać będzie zabawa w Marvel's Avengers. Dowiemy się tego jednak najpewniej niebawem, a jeśli nie, to premiera wszystko wyklaruje. Zaplanowano ją na dzień 15 maja 2020 roku.


Sprawdź także:

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Marvel's Avengers to gra akcji z superbohaterami w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu serii Tomb Raider.Fabuła rozgrywa si...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?