PS Plus lipiec 2019 - Pro Evolution Soccer 2019 i Horizon Chase Turbo

Firma Sony zapowiedziała lipcowe tytuły dla aktualizacji oferty PS Plus - do katalogu gier dostępnych dla posiadaczy aktywnego abonamentu trafią Pro Evolution Soccer oraz Horizon Chase Turbo.

@ 26.06.2019, 19:46
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
ps4

Firma Sony ogłosiła lipcową ofertę gier dla subskrybentów abonamentu PlayStation Plus. Niestety mamy kolejną aktualizację oferty, która nie została ciepło przyjęta przez graczy.

Już 3 lipca posiadacze aktywnego abonamentu PlayStation Plus będą pobrać dwie pozycje z katalogu: Pro Evolution Soccer 2019 oraz Horizon Chase Turbo. Co prawda oba tytuły są dość świeże, gdyż ukazały się w ubiegłym roku, lecz średnia ich ocen nie przekracza 80 procent. Symulator piłki kopanej od Konami plasuje się na poziomie 79 procent, natomiast Horizon Chase Turbo na 77 procent.

Filmik prezentujący nową ofertę Sony spotkał się ze znaczącą przewagą łapek w dół i wieloma negatywnymi komentarzami ze strony fanów. Przykładowo, gracze nie widzą sensu w ogrywaniu gry piłkarskiej, której nowa odsłona została już zapowiedziana i trafi na rynek za około dwa miesiące. Z kolei samo Horizon Chase Turbo jest dostępne w okrojonej wersji (ale jednak) za darmo na urządzeniach mobilnych.

Warto przypomnieć, że gry z czerwcowej oferty PS Plus, Borderlands: The Handsome Collection oraz Sonic Mania, można zdobyć również do dnia 3 lipca.


Sprawdź także:

Pro Evolution Soccer 2019

Premiera: 30 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Pro Evolution Soccer 2019 to kolejna odsłona słynnego piłkarskiego cyklu od studia Konami.Jest to pierwsza odsłona od kilku lat, w której zabraknie rozgrywek Ligi Mistrzó...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?