Darksiders Genesis na gameplayu wygląda całkiem obiecująco

Dobrych hack'n'slashy nigdy nie za wiele.

@ 25.06.2019, 13:05
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Zapowiedź Darksiders Genesis była jedną z ciekawostek tegorocznych targów E3, choć być może w natłoku informacji tytuł ten Wam umknął. Dziś jest okazja przyjrzeć mu się z nieco bliższej perspektywy.

W sieci pojawił się bowiem sporawy gameplay, pokazujący grę w akcji. Genesis jest prequelem dla wydarzeń znanych z dotychczasowych odsłon cyklu. W grze wcielamy się w nowego bohatera - specjalizującego się w broni palnej Waśń.  U naszego boku stanie inny, dobrze znany nam Jeździec Apokalipsy - Wojna. W dowolnym momencie będziemy mogli przełączać się między bohaterami. Naszym zadaniem jest z kolei powstrzymanie ataku demonów i przywrócenie równowagi świata.

Zerkając na poniższe nagranie, możemy zobaczyć bardzo widowiskową rozgrywkę - trup ściele się gęsto, a całość jest bardzo efektownie animowana. Szykuje się niespodzianka? Oby!

Premiera Darksiders Genesis jeszcze w tym roku - na PC, PS4 i XONE i Nintendo Switch.


Sprawdź także:

Darksiders Genesis

Premiera: 05 grudnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Darksiders Genesis to spin-off serii Darksider opowiadającej o biblijnych Jeźdźcach Apokalipsy. Za projekt odpowiada studio Airship Syndicate mające na swoim koncie udane...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?