Fallout 4: Miami - udostępniono bardzo wczesną wersję modyfikacji

Wizyta w opustoszałym raju.

@ 24.06.2019, 16:06
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Fallout 4: Miami - udostępniono bardzo wczesną wersję modyfikacji

Modder kryjący się pod nickiem Mika999 udostępnił bardzo, bardzo wczesną wersję swojej modyfikacji dla gry Fallout 4, zatytułowanej Miami. Akcja toczy się tutaj w tytułowym mieście.

A raczej w tym, co zostało po nim w następstwie nuklearnej apokalipsy. Póki co modyfikacja Miami pozwala zwiedzić część terenów tytułowego miasta, ale modder zapewnia, że nie jest to finalny wygląd jego projektu - część tekstur, budynków czy nawet kolorystyka - to wszystko finalnie ma wyglądać nieco inaczej. 

Autor chciał jednak pochwalić się postępami już teraz, dlatego zachęca do pobrania plików. Ostrzega jednak, że mogą tutaj występować rozmaite błędy i inne niedociągnięcia.

W modyfikacji MIami póki co nie spotkamy też żadnych NPC czy tym bardziej nie zrealizujemy żadnej misji. Ostateczna wersja modyfikacji ma zapewnić jednak całą masę zawartości i dorównywać dodatkom dla Fallout 4 przygotowanym przez samą Bethesde. Jeśli tak, to szykuje się naprawę ambitny projekt, bowiem dodatki dla "czwórki" były całkiem obszerne i w sumie - nawet niezłe. 

Żeby odwiedzić Miami w Fallout 4, trzeba pobrać i zainstalować opisywaną modyfikację, a następnie z poziomu gry nacisnąć "~" i wpisać "cow miami 1,-1". Można też odszukać nowego miasteczka na mapie podstawki, i tam wsiąść do autobusu, który zawiezie nas do słonecznego miasta.


Sprawdź także:
Fallout 4

Fallout 4

Premiera: 10 listopada 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Fallout 4 to kolejna odsłona uznanej serii gier cRPG. Za produkcję odpowiada ekipa Bethesda Game Studios, znana z takich gier jak The Elder Scrolls V: Skyrim czy tez Fall...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:47, 24.06.2019
Ambitne ma plany, ale w sumie po części już dorównał dodatkom jeśli dodał nowy obszar. Ciekawe czy wymyśli jakąś ciekawą i wciągającą fabułę.
0 kudosshuwar   @   08:02, 25.06.2019
Cytat: Dirian
Autor (...) Ostrzega jednak, że mogą tutaj występować rozmaite błędy i inne niedociągnięcia.
Czyli jak to w grach Bethesdy. Wierne odwzorowanie oryginału? Uśmiech

Cytat: Dirian
W modyfikacji MIami póki co nie spotkamy też żadnych NPC czy tym bardziej nie zrealizujemy żadnej misji
. Czyli jak w Fallout 76, czyli jeszcze bardziej bliskie rzeczywistości Bethesdowej Puszcza oko

Nie wiem, czy chciałbym się w to bawić. W F4 zostawiłem wiele godzin swojego życia i na tą chwilę mam raczej dość.