Zwiastun pokazujący broń w Code Vein

Na filmie promującym Code Vein zobaczyć możemy jednoręczny miecz.

@ 23.06.2019, 12:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zwiastun pokazujący broń w Code Vein

W sieci pojawił się kolejny zwiastun promujący grę Code Vein - najnowsze przedsięwzięcie studia Bandai Namco, będące przedstawicielem gatunku soulslike.

Na nowym filmie deweloperzy projektu skupiają się na tym, aby pokazać nam wyposażenie, z jakiego jest w stanie korzystać główny bohater. Jako że mamy do czynienia z tytułem nastawionym na walki z przeciwnikami, kluczową rolę odgrywa w nim broń.

Oponentów pozbywamy się korzystając zarówno z broni białej, jak i palnej. W tej pierwszej kategorii jest wyposażenie wymagające dwóch oraz jednej dłoni, a każdy oręż różni się nie tylko zadawanymi obrażeniami, ale również między innymi potrzebną do wymachów wytrzymałością oraz siłą. Jednoręczny miecz jest bohaterem poniższego trailera.

Premierę Code Vein zaplanowano na dzień 27 września bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. W Polsce dystrybucją projektu zajmować będzie się firma Cenega.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?