Borderlands 3 nie będzie grą na jeden weekend - twórcy zdradzają czas przejścia

Czeka nas kilkadziesiąt godzin - miejmy nadzieję - wyśmienitej zabawy.

@ 22.06.2019, 10:53
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Zapowiedziane na 13 września 2019 roku Borderlands 3 to na pewno jeden z bardziej wyczekiwanych hitów tegorocznej jesieni. Twórcy co jakiś czas ujawniają kolejne, dobrze brzmiące informacje na temat swojego dzieła. Tym razem podzielili się z nami czasem przejścia gry.

Okazuje się, że Borderlands 3 wystarczy na minimum 35 godzin zabawy. Tyle zajmie nam przejście głównego wątku fabularnego, ale przecież twórcy zaoferują jeszcze masę misji pobocznych. Finalny czas rozgrywki będzie więc znacznie dłuższy, szczególnie jeśli lubicie zaglądać pod każdy kamień.

"Podchodzimy ambitnie do sprawy. W grze jest naprawdę wiele rzeczy do zrobienia. Jest kilka światów, po których będziecie podróżować. Jeśli przejdziecie wyłącznie główną historię, to ukończycie grę w około 35 godzin - ale pominiecie tym samym wiele misji pobocznych" - wyjaśnia Paul Sage, dyrektor kreatywny ze studia Gearbox.

Borderlands 3 powinno być więc wyraźnie dłuższe od wydanego w 2014 roku Borderlands: The Pre-Sequel, gdzie przejście fabuły zajmowało niecałe 20 godzin, i przynajmniej tak samo długie jak Borderlands 2 - gdzie podstawowa fabuła dawała około 30 godzin zabawy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?