Outriders - mamy zwiastun wyjaśniający najważniejsze elementy gry

Przypomnijmy, że Outriders to najnowszy projekt polskiego studia People Can Fly.

@ 19.06.2019, 09:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W trakcie minionych już targów E3 2019 polskie studio People Can Fly zapowiedziało swoje kolejne przedsięwzięcie, czyli grę Outriders. Jeśli chcecie wiedzieć z czym dokładnie będziemy mieć do czynienia spójrzcie na poniższy materiał.

Outriders to shooter w klimatach sci-fi, w którym tworzymy własnego bohatera, a następnie przemierzamy spory wycinek tajemniczej planety, na której ludzie starali się przeprowadzić proces kolonizacji. Proces nie ukończył się jednak niestety sukcesem, a my musimy wybadać dlaczego.

Jako że Outriders to tytuł nastawiony na tryb współpracy, maksymalnie dwójka graczy jest w stanie przebrnąć przez wątek opracowany przez deweloperów. Co ważne, pomoc w tej podróży będzie konieczna, albowiem grający stawią czoła nie tylko przeciwnikom, ale również dzikiemu życiu zamieszkującemu planetę Enoch.

Premierę Outriders zaplanowano na lato 2020 roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Zwiastun wyjaśniający najważniejsze elementy projektu znajdziecie poniżej.


Sprawdź także:

Outriders

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?