Monster Hunter World: Iceborne - nowy zwiastun i zapowiedź beta-testów na PS4

Mroźny dodatek do Monster Huntera World będzie można obczaić nie tylko na najnowszym zwiastunie, ale również w nadchodzących beta-testach na PS4.

@ 18.06.2019, 22:27
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
ps4

Monster Hunter World od Capcomu okazał się udaną odsłoną zasłużonego w bojach cyklu o polowaniu na gigantyczne bestie, dzięki czemu fani serii z pewnością wyczekują z niecierpliwością zapowiedzianego jakiś czas temu dodatku, znanego jako Iceborne. Choć od daty premiery rozszerzenia wciąż dzieli nas kilka miesięcy, to Capcom nie szczędzi wysiłku, by jeszcze bardziej wypromować "Łowcę Potworów" - w dniu dzisiejszym bowiem opublikowany został nie tylko nowy, długaśny zwiastun z rozgrywki, ale także ogłoszono daty pierwszych beta-testów dodatku, które z pewnością ucieszą posiadaczy PS4. Oba zapowiedziane dziś beta-testy nowej wersji gry mają odbyć się wyłącznie na konsoli Sony.

Iceborne ma wprowadzić do Monster Hunter World wiele nowości i odświeżonych mechanik, wliczając w to zupełnie nową połać mroźnego terenu do eksploracji (Hoarfrost Reach), wraz z utrzymaną w podobnym klimacie bazą wypadową (zwaną Seliana). Zimny klimat udzielić ma się też naszym łowcom, którzy będą musieli poświęcić nieco uwagi, by przeciwdziałać wychłodzeniu, które - z dość oczywistych względów - nie będzie sprzyjać ich zdolnościom bojowym. Spodziewać możemy się oczywiście również przygotowanych z myślą o wspomnianym zimnym lądzie potworów, na które polować będziemy mogli z wykorzystaniem świeżych mechanik, w tym m.in. nowego sposobu wykorzystania  ręcznej kuszy w formie swego rodzaju chwytaka. Więcej informacji o szykowanych przez developerów gry atrakcjach uzyskacie z opublikowanego dziś obszernego trailera.

Pierwsza beta Iceborne'a odbędzie się już w nadciągający weekend, od 21 do 23 czerwca, ale będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy PS4 będących subskrybentami usługi PS Plus. Druga beta zaplanowana została zaś na tydzień później (od 28 czerwca do 1 lipca) i ma być otwarta dla wszystkich graczy. Co warte odnotowania, udział w testach Iceborne'a nie będzie wymagał posiadania podstawowej wersji gry - nic więc nie stanie na przeszkodzie, by swoich sił w łowach spróbowali także początkujący gracze.

Premiera pełnoprawnej wersji dodatku zapowiedziana jest zaś na 6 września bieżącego roku, początkowo jedynie na PS4 i Xboksa One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   22:38, 18.06.2019
Zapowiada się świetnie miło widzieć, że procy będzie można używać razem z dobytą bronią obecnie jest to nieco męczące.