Planet Zoo wygląda na świetną grę - zerknijcie na gameplay

17-minutowa wizyta w ogrodzie zoologicznym.

@ 17.06.2019, 15:02
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Studio Frontier opublikowało gameplay z gry Planet Zoo. Tytuł zapowiedziano już jakiś czas temu, na E3 widzieliśmy jego trailer z fragmentami rozgrywki, a dziś możemy zerknąć na dłuższe nagranie. 

Gra w akcji prezentuje się bardzo dobrze. Spora w tym robota świetnej oprawy audiowizualnej, co zresztą jest charakterystyczną cechą gier strategiczno-ekonomicznych od Frontier. Kto grał chociażby w bardzo dobre Planet Coaster, ten wie o czym mówię.

Na poniższym gameplayu z komentarzem twórców możemy zobaczyć podstawy gameplayu - budowę ogrodu zoologicznego i opiekowanie się zwierzakami. Twórcy, podobnie jak w poprzednich grach, z pewnością przygotują rozmaite scenariusze i misje do zrealizowania, ale możliwa będzie także zabawa w trybie sandbox. Głównym celem rozgrywki standardowo będzie zbudowanie sprawnie funkcjonującego i zarabiającego na siebie obiektu.

Premiera Planet Zoo zaplanowana jest na 5 listopada, a tutaj znajdziecie wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:

Planet Zoo

Premiera: 05 listopada 2019
PC

Planet Zoo to symulator prowadzenia ogrodu zoologicznego od studia Frontier Developments, odpowiedzialnego m.in. za świetne Planet Coaster.Rozgrywka polega na prowadzeniu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:34, 18.06.2019
No fajne to... takie nudne Dumny
Czy to jest gra tylko dla kobiet, że prezentuje je 4 pań? Puszcza oko Znowu ta durnowata poprawność polityczna? Dumny