E3 '19: Gameplay z Destroy All Humans!

Deweloperzy pokazują nam pierwsze ujęcia z Destroy All Humans!

@ 17.06.2019, 10:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o tym, że THQ Nordic tworzy remake Destroy All Humans! Teraz mamy pierwsze ujęcia z rozgrywki w tymże przedsięwzięciu.

Materiał widoczny poniżej to około 20 minut zabawy. Jako że mamy do czynienia z remakiem, nie oczekujcie rewolucji w kwestii mechaniki rozgrywki, jest ona bowiem kalką pierwowzoru. Przebudowano natomiast całkowicie oprawę audio-wizualną, dopasowując ją do dzisiejszych standardów.

Remake Destroy All Humans! nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale wydawca planuje rozpocząć sprzedaż gry w 2020 roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jeśli zainteresowanie projektem będzie odpowiednio duże, być może dostaniemy kolejne części.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?