The Legend of Zelda: Link's Awakening - edycja limitowana ze steelbookiem w stylu Game Boya

Przyjemne wydanie debiutującej we wrześniu gry.

@ 15.06.2019, 17:46
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

The Legend of Zelda: Link's Awakening - edycja limitowana ze steelbookiem w stylu Game Boya

The Legend of Zelda: Link's Awakening to remake klasycznej gry z 1993 roku, na który z pewnością czeka niejeden posiadacz Nintendo Switch. Japończycy szykują edycję limitowaną gry, zawierającą ciekawe bonusy.

Firma Nintendo właśnie pochwaliła się wspomnianym wydaniem, które można nabyć już teraz za 299 zł. W zestawie znajdziemy grę, steelbook wzorowany na konsolce Game Boy i efektownie wydany artbook liczący sobie 120 stron. Całość jest opakowana w estetyczne pudełko.

The Legend of Zelda: Link's Awakening na konsolach Nintendo Switch to remake popularnej gry sprzed lat. Podczas rozgrywki poznajemy przygody tytułowego bohatera – Linka. Tym razem jednak nie trafiamy do magicznej krainy Hyrule.

Link budzi się obolały po nagłym wypadku jego łodzi. Tak ląduje na wyspie Koholint. Nie będzie się jednak z niej łatwo wydostać. Aby to zrobić, Link musi wybudzić najpierw strażnika wyspy, który słodko śpi na szczycie góry Tamaranch. Aby tego dokonać, konieczne jest odnalezienie kilku instrumentów muzycznych.

Premiera gry odbędzie się 20 września 2019, jedynie na Switchu.


Sprawdź także:
The Legend of Zelda: Link's Awakening

The Legend of Zelda: Link's Awakening

Premiera: 20 września 2019
SWITCH

The Legend of Zelda: Link's Awakening to remake kultowej gry z 1993 roku, wydanej pierwotnie na konsolke Game Boy.W grze wcielamy się w Linka, lecz tym razem nie zwiedzam...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   10:12, 16.06.2019
Steelbook wygląda świetnie, ktoś miał świetny pomysł.
0 kudosTheCerbis   @   11:40, 16.06.2019
Ten steelbook jeszcze powinien działać odpowiednio. Byłby hit.