Polska premiera gry Europa Universalis III!

Jest nam niezmiernie miło poinformować naszych czytelników, że w dniu dzisiejszym nastąpiła premiera długo oczekiwanej gry Europa Universalis III.

@ 09.02.2007, 12:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Polska premiera gry Europa Universalis III!

Jest nam niezmiernie miło poinformować naszych czytelników, że w dniu dzisiejszym nastąpiła premiera długo oczekiwanej gry Europa Universalis III. Program zadebiutował na naszym rynku za sprawą firmy Cenega Poland, a jego cena ustalona została na 129.90 PLN - oczywiście dotyczy ona edycji standardowej. Za wydanie kolekcjonerskie trzeba zapłacić 159.90 PLN jest ono bowiem znacznie bogatsze i kierowane głównie w stronę osób lubiących szczycić się posiadaną kolekcją gier.


Sprawdź także:
Europa Universalis III

Europa Universalis III

Premiera: 23 stycznia 2007
PC

Jedna z najbardziej udanych serii gier strategicznych powraca! Eksploruj, handluj, walcz i korzystaj ze swych zdolności dyplomatycznych, aby Twoje Państwo stało się poważ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?