E3 '19: Poznaliśmy datę premiery Code Vein

W Code Vein zagramy tegorocznej jesieni, więc wygląda na to, że będzie to okres obfitujący w wyśmienite premiery.

@ 13.06.2019, 12:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się właśnie kolejny zwiastun Code Vein - najnowszej gry z gatunku soulslike, opracowywanej przez firmę Bandai Namco. Prócz tego, że możemy zobaczyć nowe ujęcia, wydawca wreszcie zdradza datę premiery projektu.

Na końcu poniższego materiału widnieje termin 27 września bieżącego roku. Oznacza to, że właśnie wtedy na rynku zadebiutuje Code Vein. Będzie ono wówczas dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jako że kolejny projekt dołącza do wrześniowej listy, miesiąc ten zapowiada się nad wyraz obiecująco.

Jeśli chodzi o założenia tytułu, wcielamy się w nim w tzw. remnanta (swoistego wampira). Ludzie w większości wymarli, a Ci, którym udało się pozostać przy życiu, wykształcili żądzę krwi. Niektórzy do tego stopnia, że stracili w zupełności swoją ludzkość, zamieniając się w potwory.

Gracz tworzy w Code Vein własnego bohatera, a następnie przemierza pełen niebezpieczeństw świat, walcząc z napotkanymi przeciwnikami i okazyjnie stawiając czoła jakimś przerośniętym bestiom. Co ciekawe, w grze korzystamy z pomocy kontrolowanego przez sztuczną inteligencję sojusznika.

Jak wspomniałem, premiera Code Vein nastąpi 27 września bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One, a poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun z targów E3 2019.


Sprawdź także:

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:53, 13.06.2019
Ostatnio było cicho w temacie gry, że szło o niej zapomnieć. Tak czy owak dobrze wiedzieć kiedy gra w końcu wychodzi, mam nadzieję, że obejdzie się bez opóźnień.