E3 '19: Obcy: Izolacja zadebiutuje na Nintendo Switch

Premierę Obcy: Izolacja na Switch zaplanowano na bieżący rok. Niestety nie ma konkretnego terminu.

@ 13.06.2019, 11:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

E3 '19: Obcy: Izolacja zadebiutuje na Nintendo Switch

Obcy: Izolacja opracowane zostało przez studio Creative Assembly. Ekipa za nie odpowiedzialna nie pracuje niestety nad kontynuacją, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że powstaje konwersja. Studio Feral Interactive otrzymało zadanie przeniesienia gry na konsolę Nintendo Switch.

Port dla kieszonsolki Japończyków zaoferuje oczywiście nieco gorszą oprawę wizualną od tej z pierwowzoru, ale ponadto będzie w 100% zgodny z tym, co ogrywali właściciele blaszaków i konsol Xbox One oraz PlayStation 4. Ponadto spożytkuje on możliwości Switch, czyli m.in. żyroskopowe celowanie oraz HD rumble.

Jeśli chodzi o założenia Obcy: Izolacja, gra przedstawia nam przygodę córki Ellen Ripley, czyli Amandy. Akcja przenosi nas 15 lat do przodu w stosunku do wydarzeń z filmu, a naszym zadaniem jest odkrycie tajemnicy zniknięcie Ellen. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, albowiem stacja Sevastopol, miejsce akcji, pełna jest niebezpieczeństw.

Obcy: Izolacja to survival horror z krwi i kości (recenzja). Jeśli go jeszcze nie ograliście, polecamy to zrobić. Jeżeli planujecie nadrobić zaległość na Switch, przygotujcie się na najbliższe miesiące. Premiera zaplanowana została na 2019 rok.


Sprawdź także:
Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja

Premiera: 07 października 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, SWITCH

Alien: Isolation to kolejny projekt studia Creative Assembly znanego głównie za sprawą świetnych gier strategicznych, a konkretniej serii Total War. Tym razem deweloper w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   14:42, 13.06.2019
Szkoda, że się nie doczekamy drugiej części. Smutny
0 kudosLucas-AT   @   01:09, 14.06.2019
Jak dla mnie jedna z gier generacji. Nie sądzę jednak by ten typ gier nadawał się na mały ekran. Najlepiej w to gra się na dużym telewizorze w nocy ze słuchawkami. Ale niech twórcy sobie dorobią. Posiadacze Switcha wchłaniają gry jak gąbka.