E3 '19: eFootball Pro Evolution Soccer 2020 zapowiedziane - pierwszy gameplay i szczegóły

Leo Messi gwiazdą z okładki.

@ 11.06.2019, 22:17
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Firma Konami podczas E3 2019 zapowiedziała oficjalnie eFootball Pro Evolution Soccer 2020 i od razu przedstawiono konkrety. Gra zadebiutuje 10 września 2019 na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Dopisek "eFootball" ma oznaczać, że tytuł będzie się mocniej koncentrował na eSporcie.

Twórcy obiecują spore zmiany w rozgrywce. Opracowano m.in. nowy system precyzyjnego dryblingu, w czym pomagał Andres Iniesta, były zawodnik FC Barcelona. Poprawiono także zachowanie obrońców, łapanie rywali na spalonym, system uderzeń z pierwszej piłki czy interakcje między zawodnikami. Usprawnień doczekają się także bramkarze.

Zmiany zaimplementowano w skostniałym trybie kariery Master League. Pojawią się opcje dialogowe, ulepszono system transferów, a także urealniono kwoty za transfery i pensje piłkarzy. Będziemy mogli dostosować wygląd menadżera, a także zagrać jako legendarny trener, np. Cruyff.

Kolejna nowość to tryb Matchday, w ramach którego w poniedziałek wybierzemy jedną z dostępnych drużyn i będziemy zbierać punkty za rozmaite czynności. W ostatnich fazach spotkań, rozgrywanych pod koniec tygodnia, osoby z największą liczbą oczek rozegrają sieciowe finały i otrzymają stosowne nagrody.

Gwiazdą okładkową został Leo Messi, zaś edycji legendarnej - Ronaldinho.


Sprawdź także:

Pro Evolution Soccer 2019

Premiera: 30 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Pro Evolution Soccer 2019 to kolejna odsłona słynnego piłkarskiego cyklu od studia Konami.Jest to pierwsza odsłona od kilku lat, w której zabraknie rozgrywek Ligi Mistrzó...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?