E3 '19: Oddające stolec hipopotamy na gameplayu z Planet Zoo

Hipcio w potrzebie. Premiera 5 listopada jedynie na PC.

@ 10.06.2019, 21:28
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

E3 '19: Oddające stolec hipopotamy na gameplayu z Planet Zoo

Twórcy Planet Zoo zademonstrowali pierwszy gameplay ze swojej gry, a przy okazji ujawnili też datę premiery - mowa o 5 listopada 2019. Zagramy jedynie na blaszakach.

Za Planet Zoo odpowiada ekipa Frontier Developments, czyli studio odpowiedzialne za świetne Planet Coaster oraz całkiem niezłe Jurassic World Evolution. Brytyjski developer pozostaje w temacie strategii ekonomicznych, tym razem odchodząc jednak od tematyki dinozaurów na rzecz nieco bardziej przyziemnych zwierzaków, takich jak hipopotamy, lwy, żyrafy, małpy i inny zwierzyniec, jaki za dzieciaka podziwialiśmy w klasycznym miejskim zoo.

Każdy gatunek będzie wymagał indywidualnego podejścia ze strony gracza - będziemy musieli zadbać o odpowiednie wybiegi, karmienie czy leczenie chorych zwierzaków. Twórcy obiecują szereg rozmaitych mechanik, w które trzeba będzie się zagłębić - ale wszystko zostanie podane w przystępny sposób.

Poniżej obiecany gameplay, warto też zerknąć na wstępne wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Planet Zoo

Planet Zoo

Premiera: 05 listopada 2019
PC

Planet Zoo to symulator prowadzenia ogrodu zoologicznego od studia Frontier Developments, odpowiedzialnego m.in. za świetne Planet Coaster.Rozgrywka polega na prowadzeniu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKattowitz   @   21:45, 10.06.2019
Zoo Tycoon było rewelacyjne, zagrywałam się w nie za dziecka ledwie znając angielski 😁 Jeżeli Planet Zoo będzie podobne, to z chęcią zagram.
0 kudosfrycek88   @   06:28, 11.06.2019
Symulator sprzątania łajna po hipopotamach ;) .
0 kudosshuwar   @   07:21, 11.06.2019
No moim dzieciakom szczególnie się ta zapowiedź spodobała.
Ja jednak, mimo tej przyjemnej, radosnej muzyczki i mimo mojego charakteru (powiedzmy, że nie jaram się zwierzętami jak co niektórzy) widzę symulator zamykania zwierząt w klatkach Dumny
0 kudosTheCerbis   @   13:42, 11.06.2019
Też nie jestem fanem zamykania zwierzaków, jednak te z dużą przestrzenią mają niejako szczęscie. Zawsze może być gorzej. Sama gra wygląda bardzo przyjemnie.