E3 '19: Poznajcie Twelve Minutes, thriller, którego główny bohater ciągle przeżywa 12 minut swojego życia

Naszym zadaniem jest wyciągnięcie wniosków z każdej powtórki.

@ 10.06.2019, 16:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Podczas konferencji Microsoftu na targach E3 2019 zapowiedziano lub zaprezentowano sporo dużych oraz mniejszych gier. W tej drugiej kategorii znaleźć można niebywale interesujące Twelve Minutes.

Z ujawnionych do tej pory informacji wynika, że Twelve Minutes jest thrillerem, którego główny bohater uwięziony jest w czymś w rodzaju pętli czasu. W rezultacie przeżywa on bezustannie 12 minut swojego życia, mogąc podejmować za każdym razem nieco inne decyzje.

Za grę odpowiedzialny jest Luis Antonio, a w trakcie zabawy widzimy mężczyznę i kobietę przebywających w swoim mieszkaniu. Nagle do drzwi wejściowych puka policjant. Wpuszczony do środka przez mężczyznę, atakuje kobietę, będącą w ciąży, po czym wszystko się niejako resetuje.

Aby uciec z pętli trzeba wyciągnąć wnioski z każdej sytuacji, a potem odpowiednio je spożytkować. To jedyny sposób, by osiągnąć jedyny właściwy i pozytywny dla wszystkich wynik.

Twelve Minutes dostępne będzie na PC oraz konsoli Xbox One. W tym momencie konkretnego terminu premiery nie znamy, ale mamy pierwszy zwiastun. Zobaczycie go poniżej.


Sprawdź także:

12 Minutes

Premiera: 2020
PC, XBOX ONE

12 Minutes to nietypowa gra przygodowa autorstwa jednego człowieka, Luisa Antonio - autora m.in. The Witness.W 12 Minutes gracz wciela się w mężczyznę spędzającego wieczó...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?