E3 '19: Poznajcie Twelve Minutes, thriller, którego główny bohater ciągle przeżywa 12 minut swojego życia

Naszym zadaniem jest wyciągnięcie wniosków z każdej powtórki.

@ 10.06.2019, 16:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

E3 '19: Poznajcie Twelve Minutes, thriller, którego główny bohater ciągle przeżywa 12 minut swojego życia

Podczas konferencji Microsoftu na targach E3 2019 zapowiedziano lub zaprezentowano sporo dużych oraz mniejszych gier. W tej drugiej kategorii znaleźć można niebywale interesujące Twelve Minutes.

Z ujawnionych do tej pory informacji wynika, że Twelve Minutes jest thrillerem, którego główny bohater uwięziony jest w czymś w rodzaju pętli czasu. W rezultacie przeżywa on bezustannie 12 minut swojego życia, mogąc podejmować za każdym razem nieco inne decyzje.

Za grę odpowiedzialny jest Luis Antonio, a w trakcie zabawy widzimy mężczyznę i kobietę przebywających w swoim mieszkaniu. Nagle do drzwi wejściowych puka policjant. Wpuszczony do środka przez mężczyznę, atakuje kobietę, będącą w ciąży, po czym wszystko się niejako resetuje.

Aby uciec z pętli trzeba wyciągnąć wnioski z każdej sytuacji, a potem odpowiednio je spożytkować. To jedyny sposób, by osiągnąć jedyny właściwy i pozytywny dla wszystkich wynik.

Twelve Minutes dostępne będzie na PC oraz konsoli Xbox One. W tym momencie konkretnego terminu premiery nie znamy, ale mamy pierwszy zwiastun. Zobaczycie go poniżej.


Sprawdź także:
12 Minutes

12 Minutes

Premiera: 2021
PC, XBOX ONE

12 Minutes to nietypowa gra przygodowa autorstwa jednego człowieka, Luisa Antonio - autora m.in. The Witness.W 12 Minutes gracz wciela się w mężczyznę spędzającego wieczó...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?