E3 '19: Na konferencji Microsoftu rozgrywka z Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Star Wars Jedi: Upadły Zakon to jedna z najnowszych gier w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na E3 2019, na konferencji Microsoftu, mogliśmy zobaczyć nowy zwiastun.

@ 09.06.2019, 22:42
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Jedną z pierwszych gier wideo, jakie zaprezentowano na konferencji Microsoftu podczas E3 2019 było Star Wars Jedi: Upadły Zakon, czyli najnowsza produkcja Respawn Entertainment i Electronic Arts.

Tytuł zapowiada się na oryginalną przygodę nowego bohatera w uniwersum Gwiezdnych Wojen, która położy nacisk na rozgrywkę fabularną oraz walki mieczami. Widać jak na dłoni, iż tytuł nie będzie zwykłym widowiskowym shasherem pełnym mashowania przycisków, ale czymś wolniejszym i bardziej ambitnym. Możliwe że o wyższym poziomie trudności.

Oczywiście na dzień dzisiejszy ciężko jest orzec, jak w oczach fanów Star Wars projekt ten będzie się prezentował. Czy odpowiada im nowy bohater, czy pasuje im bardziej młodzieżowa stylistyka, czy temat przewodni gry jest w miarę wiarygodny?

Pytań pozostaje bardzo wiele, ale warto rzucić okiem na kolejny trailer i podejść do niego z należytym dystansem. Zakładamy, że w późniejszym okresie otrzymamy o wiele więcej, w tym kolejne fragmenty rozgrywki oraz opis warstwy fabularnej gry.

Zatem zostawiamy Was z materiałem i jednocześnie zapraszamy do dyskusji na temat najnowszej growej iteracji Gwiezdnych Wojen. Jej premiera zaplanowana została na 15 listopada bieżącego roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:43, 10.06.2019
Przypomina mi trochę The Force Unleashed. Na tą chwilę, z tego co zobaczyłem, to jeszcze nie wiem co sądzić. Nie napalam się, czekam cierpliwie.
1 kudosTheCerbis   @   13:43, 10.06.2019
Oby Fallen Order nie zawiódł. Potrzebę wielką dobrej gry z uniwersum wyczuwam ja.
1 kudosshuwar   @   13:47, 10.06.2019
Wiarę miej, że upadłym fallen ten okazać się nie zdoła Dumny