E3 '19: Zapowiedziano FIFA 20 - premiera we wrześniu

Electronic Arts przygotowuje się do debiutu kolejnej części cyklu FIFA.

@ 09.06.2019, 10:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Podczas imprezy EA Play 2019 firma Electronic Arts, co nie jest żadnym zaskoczeniem, zapowiedziała kolejną odsłonę cyklu FIFA. Tegoroczna edycja ma "powrócić na ulice", przynajmniej jeśli chodzi o tryb kariery.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, najważniejszą zmianą w FIFA 20 będzie tzw. Volta Football, czyli tryb kariery, w ramach którego "gra powraca na ulice". Jeśli chodzi o założenia, to mamy doświadczyć "autentycznej kultury, kreatywności oraz stylu" ulicznej piłki nożnej.

Podczas zabawy gracz będzie w stanie wykreować własnego zawodnika, dobrać mu wyposażenie, a następnie podróżować po całym świecie i toczyć potyczki na różnych obszarach, m.in. w Londynie, Amsterdamie oraz Tokyo. W każdej z tych lokacji walczyć będziemy w trybach 3v3, 4v4 albo 5v5.

Jeśli chodzi o inne nowe elementy FIFA 20, deweloperzy obiecują niesamowity realizm, większą kontrolę nad piłką oraz dopracowaną do granic możliwości fizykę zachowania łaciatej. Jako że mamy do czynienia z marketingiem, lepiej poczekać na faktyczne wrażenia niż kierować się zapowiedziami twórców.

Premierę FIFA 20 zaplanowano na dzień 27 września bieżącego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Switch. Składając zamówienie przedpremierowe zapewniacie sobie wcześniejszy dostęp do gry oraz bonus w ramach FIFA Ultimate Team.


Sprawdź także:

FIFA 20

Premiera: 27 września 2019
PS4, PC, XBOX ONE, SWITCH

FIFA 20 to najnowsza odsłona najpopularniejszej gry piłkarskiej sięgającej początków lat '90.Włodarze z Electronic Arts postanowili dokonać małej rewolucji i połączyli tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   13:14, 09.06.2019
Tak się właśnie zastanowiłem, dlaczego Konami nie ogarnęło trybu ulicznego w PES'e? Tyle lat fifa sobie z tym w kulki leciała... W tym roku przygodę z fifą zakończyłem dużo wcześniej niż zwykle, a co zrobię z nową odsłoną to nie wiem, bo niby ciągnie ale coraz bardziej denerwuje.