EA PLAY 2019 - oglądaj z nami!

Dziś o godzinie 18.30 startuje EA PLAY - konferencja firmy Electronic Arts. Doczekamy się zaskoczeń w postaci powrotu jakichś marek (Dead Space czy Mirror's Edge)?

@ 08.06.2019, 10:24
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

Zaczynamy E3! Takim hasłem wypada rozpocząć szaleństwo związane z dziesiątkami zapowiedzi nowych gier i pokazami gameplayów oraz zwiastunów z już ogłoszonych tytułów! Do tego dochodzą tysiące publikacji oraz newsów pochodzących od firm, które co prawda nie goszczą w Los Angeles, ale chcą podłączyć się pod targową atmosferę.

Tradycyjnie już zaczynamy z firmą Electronic Arts - ich konferencja EA PLAY odbędzie się dokładnie dzisiaj, 8 czerwca, o godzinie 18.30 naszego czasu! EA rokrocznie odłącza się od głównego nurtu paneli odbywających się od 9 do 11 czerwca, robiąc własne show dzień wcześniej. Tak też dzieje się w 2019 roku, a na relację z tego wydarzenia szczególnie zapraszamy.

Co pokażą "Elektronicy"? Stałe miejsce w ramówce ma zagwarantowane EA Sports, czyli oddział amerykańskiego giganta związany z grami sportowymi. Na pewno pojawią się kolejne części FIFA oraz Madden NFL. Wczoraj też ogłoszono, że dzieło Respawn Entertainment, Star Wars Jedi: Upadły Zakon, zostanie w końcu zaprezentowane w ruchu, a więc dostaniemy gameplay z krwi i kości. Na deser potwierdzono zaś, że swoje bloczki tematyczne otrzymają również takie dzieła jak Apex Legends, Battlefield V oraz The Sims 4.

Gdzie oglądać EA PLAY 2019? Odpowiednie transmisje pojawią się o stosownych porach na kanałach firmy na platformach YouTube oraz Twitch! My zaktualizujemy niniejszą wiadomość o player z jednej z tych stron, gdy tylko pojawi się on w Internecie. Zostańcie z nami!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   11:35, 08.06.2019
Prawo nagłówków Betteridge’a mówi mi: NIE.
0 kudosfrycek88   @   15:12, 08.06.2019
Obawiam się że nie. Mi by wystarczyło nowe Sim City, by Cities miało porządną konkurencję, ale tego raczej nie będzie.
0 kudosshuwar   @   19:26, 09.06.2019
No ej... Czyli wczoraj mieliśmy konferencję EA, a o Dragon Age IV cisza?
0 kudosshuwar   @   21:18, 09.06.2019
A aaa ... w przypadku EA to chyba nie ma to znaczenia, czy więcej czasu to dobrze, czy nie Dumny
Dodaj Odpowiedź