Biomutant - nowy gameplay z targów E3 2019

Wydawca projektu chce nam pokazać najważniejsze jego elementy.

@ 07.06.2019, 10:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Biomutant - nowy gameplay z targów E3 2019

Mimo że targi E3 2019 jeszcze się nie rozpoczęły, THQ Nordic dość chętnie dzieli się z graczami informacjami na temat swoich najnowszych projektów. Tym razem mamy dla Was gameplay z ciekawie zapowiadającego się Biomutant.

Film widniejący w treści niniejszej wiadomości to 30-minutowa prezentacja, w trakcie której podziwiać możemy otwarty świat, możliwości modyfikowania głównego bohatera, a także różne jego umiejętności. Wygląda na to, że wydawca pokazuje nam pierwsze fragmenty zabawy, bo protagonista nie jest jakoś szczególnie wypasiony.

Podczas seansu zobaczycie walkę bohatera z grupami pomniejszych nieprzyjaciół, a także konkretniejszy pojedynek z jednym z bossów. Co ciekawe, do starcia z "szefem" stajemy w kabinie specjalnego mecha, którego przygotowujemy samodzielnie.

Premiera Biomutant zaplanowana została na bieżący rok, choć terminu konkretnego nie znamy. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   11:19, 07.06.2019
Mnie już chyba zupełnie ten tytuł nie pociąga.