Darksiders Genesis zapowiedziane

Nie jest to jednak kontynuacja głównej fabuły, ale nieco mniejszy spin-off.

@ 07.06.2019, 09:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

THQ Nordic zapowiedziało kolejne przedsięwzięcie. Nie jest to może tytuł, na który czekają rzesze graczy, ale dla najwierniejszych fanów cyklu Darksiders może to być całkiem interesująca propozycja.

Zaprezentowany projekt zatytułowano Darksiders: Genesis. Jest on przedstawicielem RPG akcji, w których wydarzenia obserwujemy z lotu ptaka, a jego premierę zaplanowano na komputerach osobistych, konsolach bieżącej generacji oraz Stadia (platformie streamingowej Google).

Akcja Darksiders: Genesis przedstawia wydarzenia, jakie miały miejsce przed pierwszą z gier. Głównymi bohaterami są Strife (Zaraza), który sięga po broń palną; oraz Wojna, którzy razem ruszają, aby siać spustoszenie pośród różnej maści pokrak i demonów. Poniżej znajdziecie krótkie podsumowanie.

"Od początków istnienia, Rada utrzymywała Balans pomiędzy wszystkim co żyje. Wykonując jej rozkazy, Jeźdźcy, Nefilimowie, którzy przysięgli posłuszeństwo Radzie otrzymali niesamowitą moc".

"Ta moc była jednak obarczona ceną: Jeźdźcy otrzymali rozkaz wykorzystania swoich umiejętności do tego, by zlikwidować innych przedstawicieli swojego gatunku. Nastąpiła krwawa bitwa w Edenie, w której Jeźdźcy, postępując wedle rozkazów Rady, wybili Nefilimów".

"Niedługo po tym, Wojna i Zaraza otrzymali kolejne zadanie - Lucyfer, tajemniczy i sprytny król demonów, uknuł plan, który miał zniszczyć Balans dając władzę demonom".

"Wojna i Zaraza muszą zapolować mistrzów demonów, zebrać informacje, a finalnie zniszczyć spisek, który ma za zadanie wpłynąć na balans oraz wszelkie stworzenie".

Jak zobaczycie na pierwszym zwiastunie, Darksiders: Genesis mocno przypomina gry pokroju Diablo. Produkcja zaoferuje dynamiczną akcję, elementy RPG, zagadki, bossów itd. Premiery projektu niestety nie ujawniono, ale być może niebawem się to zmieni.


Sprawdź także:

Darksiders Genesis

Premiera: 05 grudnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Darksiders Genesis to spin-off serii Darksider opowiadającej o biblijnych Jeźdźcach Apokalipsy. Za projekt odpowiada studio Airship Syndicate mające na swoim koncie udane...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:05, 07.06.2019
Niby fajnie to wygląda i pewnie zagram, ale nie na to liczyłem
0 kudosTheCerbis   @   23:00, 08.06.2019
Tego typu gry się nie spodziewałem po kolejnej odsłonie serii Darksiders.