Studio Rocksteady, twórcy Batman: Arkham Knight, nie pojawi się na E3 2019

Ekipa będzie oglądać imprezę, pracując nad swoim kolejnym dużym projektem.

@ 06.06.2019, 12:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Studio Rocksteady, twórcy Batman: Arkham Knight, nie pojawi się na E3 2019

Ostatni projekt studia RocksteadyBatman: Arkham Knight, zadebiutował mniej więcej cztery lata temu. Od tamtej pory studio pracuje nad kolejnym przedsięwzięciem, ale do dziś nie mamy na jego temat żadnych konkretów. Tegoroczne targi E3 tego niestety nie zmienią.

Właśnie się dowiedzieliśmy, że Rocksteady nie przyjedzie na imprezę w Los Angeles. Nie zobaczymy więc kolejnego Batmana (Court of Owls), ani Supermana (World's Finest), o którym plotkuje się od bardzo dawna. Fani twórczości ekipy będą musieli uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne zapowiedzi.

"Cześć wszystkim! Wielu z Was pytało, więc chcieliśmy napisać, że Rocksteadygames nie pojawi się na E3 w tym roku. Będziemy oglądać jako fani, ale pozostajemy w Londynie, ciężko pracując na naszym kolejnym dużym projektem. Udanego show!", napisał współzałożyciel studia, Sefton Hill, na Twitterze.

Trzymamy kciuki, aby sytuacja wyglądała inaczej w przypadku tegorocznego gamescom, choć wszystko wskazuje na to, że i w Niemczech studio Rocksteady się nie pojawi. Coraz bardziej realne staje się, że ekipa dłubie przy tytule przeznaczonym dla konsol następnej generacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:18, 06.06.2019
Zawsze jest jeszcze szansa, że w Grudniu coś pokażą.
0 kudosfrycek88   @   17:03, 06.06.2019
Nawet jeśli gra jest na nowe konsole to chciał bym by pokazali ją przed premierą konsol. Fajnie było by zobaczyć jakieś gry na premierę.