Naughty Dog wyłączy serwery kilku swoich gier dla PS3

Potyczki wieloosobowe przestaną działać m.in. w Uncharted 2 i Uncharted 3.

@ 06.06.2019, 11:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3

Naughty Dog wyłączy serwery kilku swoich gier dla PS3

Studio Naughty Dog poinformowało właśnie, że kilka gier przez nie opracowanych niebawem przestanie wspierać rozgrywki wieloosobowe. Chodzi w sumie o trzy tytuły przygotowane z myślą o konsoli PlayStation 3.

Ze słów deweloperów wynika, że już niedługo niemożliwa stanie się sieciowa rywalizacja w The Last of Us, The Last of Us: Left Behind, Uncharted 2 oraz Uncharted 3 - mówimy tu oczywiście o wydaniach przeznaczonych dla PS3. Serwery projektów zostaną wyłączone 4 września o godzinie 2:00 czasu polskiego.

"To takie słodko gorzkie", czytamy w zapowiedzi. "Tryby sieciowe Uncharted oraz The Last of Us zdefiniowały historię Naughty Dog i mieliśmy ogromny zaszczyt wspierać pełne pasji społeczności, które powstały dookoła nich przez prawie dekadę".

Studio zamierza każdą grę odesłać w zaświaty z odpowiednimi honorami. W rezultacie wszystkie dodatki sieciowe dla Uncharted 2, Uncharted 3 oraz The Last of Us będą dostępne w pełni za darmo. Aby je pobrać, trzeba znaleźć odpowiednie paczki w PS Store (całkiem nowe) i po prostu je pobrać.


Sprawdź także:
Uncharted 2: Among Thieves

Uncharted 2: Among Thieves

Premiera: 13 października 2009
PS3

Uncharted 2: Among Thieves to kontynuacja ciepło przyjętego Drake's Fortune będącego ekskluzywnym tytułem dla konsoli Sony PlayStation 3. W 1292 roku Marco Polo wyrusz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:20, 06.06.2019
Miły gest z ich strony.
0 kudosmrPack   @   11:17, 07.06.2019
Tryb wieloosobowy w Uncharted 2 oraz 3 potrafił wciągnąć i dzięki niemu można było po skończeniu fabuły jeszcze długo posiedzieć przy tych grach. Nie miałem zbytnio czasu na sprawdzenie multi w TLOU, ale opinie o nim też były bardzo pozytywne.