Outriders - Square Enix szykuje się do prezentacji tajemniczej gry

Zapowiedź ma nastąpić w ciągu najbliższych kilku dni.

@ 05.06.2019, 08:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Outriders - Square Enix szykuje się do prezentacji tajemniczej gry

Square Enix pojawi się na targach E3 2019 i na pewno przywiezie ze sobą przynajmniej kilka gier. Jedna z nich, zajawiana od dłuższego czasu, nosić będzie tytuł Outriders.


Na łamach Twittera gry pojawił się krótki wpis, w którym ujrzeć możemy pierwsze ujęcia z przedsięwzięcia, a ponadto dowiadujemy się kiedy będziemy świadkami konkretniejszej zapowiedzi. Okazuje się, że datę już ustalono. Jest nią 10 czerwca bieżącego roku.


Z czym będziemy mieć do czynienia? Nie sposób określić. Jako że sama zajawka jest dość mroczna i tajemnicza, możemy jedynie spekulować, że Outriders będzie thrillerem akcji. Z wcześniejszych wpisów wynika natomiast, że przeniesiemy się do roku 2076, a miejscem wydarzeń będzie planeta (tudzież księżyc) zwana Enoch. Ma ona być "ostatnią nadzieją ludzkości oraz jej zbawieniem".


Prace nad grą powierzono najprawdopodobniej studiu Crystal Dynamics, czyli temu, dzięki któremu od kilku lat regularnie otrzymujemy kolejne odsłony cyklu Tomb Raider. Ekipa w 2018 roku otworzyła drugie studio, które obecnie dłubie przy Marvel's Avengers, a zatem pierwsze jest wolne. Więcej informacji już 10 czerwca.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?