Cena PS Plus wzrośnie od sierpnia

O Polsce na razie nikt otwarcie nie mówi, ale to najpewniej tylko kwestia czasu.

@ 03.06.2019, 09:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3, psv, ps4

Nieciekawe wieści docierają do nas od firmy Sony. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, korporacja planuje podnieść cenę swojej najpopularniejszej usługi, czyli PlayStation Plus. Nowa kwota obowiązywać ma od 1 sierpnia bieżącego roku.

Choć oficjalnego komunikatu ze strony PlayStation Polska jeszcze nie mamy, zagraniczne oddziały spółki poinformowały już swoich subskrybentów, że od początku sierpnia za PS Plus będą musieli płacić więcej. Co ciekawe, nie wszędzie w ten sam sposób.

We Francji, Niemczech oraz Norwegii podniesiona zostanie cena tylko miesięcznego abonamentu. W Szwecji i Szwajcarii podrożeją natomiast wszystkie opcje, czyli miesięczna, kwartalna oraz roczna. Konkretnej kwoty jeszcze nie znamy, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to wzrost o około 15 procent.

Na koniec wspomnę, że w ramach PlayStation Plus każdego miesiąca otrzymujemy dostęp do kilku darmowych gier. Jeszcze do niedawna były to dwa projekty dla PS4, dwa dla PS3 oraz dwa dla PS Vita. Dwie ostatnie platformy nie są już jednak wspierane.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?