Rainbow Six Siege 2 nie powstaje, ale ''jedynka'' trafi na nowe konsole

W sumie wolelibyśmy jednak kontynuację.

@ 02.06.2019, 18:16
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

W Rainbow Six: Siege gramy od ponad 3 lat, więc chyba fajnie byłoby usłyszeć o możliwej kontynuacji. Na to się jednak nie zanosi, ale Ubisoft na pocieszenie przeniesie obecnego Siege'a na nowe konsole.

"Powodem braku prac nad kolejną częścią jest to, że nie chcemy dokonywać segregacji naszej społeczności między różnymi platformami. W idealnym świecie chcielibyśmy, aby gracze mogli grać razem - niezależnie od posiadanego sprzętu. Na nadchodzącą generację patrzymy właśnie z takim przeświadczeniem" - wyjaśnia Alexandre Remy, odpowiedzialny za markę Rainbow Six.

Przyszłe konsole mają zaoferować wsteczną kompatybilność (przynajmniej PlayStation 5), co powinno ułatwić zaimplementowanie funkcji cross-play między starymi, a nowymi konsolami. 

Rainbow Six: Siege debiutowało w grudniu 2015 roku, na PC, PS4 i XOne. Tytuł mimo kilku lat obecności na rynku na każdej z platform przyciąga liczne grono graczy, a Ubisoft regularnie publikuje kolejne aktualizacje wprowadzające nową zawartość i poprawki. Co roku wypuszczana jest także przepustka, dająca dostęp do nowych operatorów, przedmiotów i bonusów.


Sprawdź także:

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Premiera: 01 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona słynnej serii taktycznych strzelanek autorstwa firmy Ubisoft, znanej z takich produkcji jak Assassin's Creed, Watch_Dog...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   20:06, 02.06.2019
Coś czuję że znów w tej przyszłej generacji będziemy mieli wysyp reedycji gier z obecnej, bo leniwcom nawet się nie chce nowych części gier zrobić.