Kangurek Kao Runda 2 trafił na Steam i jest za darmo

Kangurek Kao Runda 2 po licznych prośbach fanów trafił na Steama, a z okazji dnia dziecka jest też dostępny za darmo!

@ 01.06.2019, 11:40
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Kangurek Kao Runda 2 to jedna z tych pozycji, która lata temu wielu graczom umilała czas beztroskiego dzieciństwa - mojego także. Nie skłamię więc mówiąc, że ucieszyłem się na widok pozycji na steamowej liście nadchodzących tytułów. W dodatku dziś, czyli 1 czerwca, jest on kompletnie za darmo!

Kangurek Kao Runda 2 z okazji obchodzonego właśnie 1 czerwca międzynarodowego dnia dziecka, trafiła na niezwykłą promocję, w której grę można zdobyć za darmo. Aby przypisać produkcję studia Tate Multimedia do swojej biblioteki Steam wystarczy wejść na kartę produktu i nacisnąć przycisk odpowiedzialny za kupno. Okazja jest ograniczona czasowo i zostanie zakończona jutro, tj. 2 czerwca, o godzinie 9 rano naszego czasu!

Niestety (a może stety) jest to oryginalne wydanie. Choć co prawda dzieło nie jest zremasterowane, to wspiera obsługę dzisiejszych kontrolerów, a także rozdzielczości rzędu 1080p. Niemniej jednak być może w przyszłości doczekamy się nowej trylogii z Kangurkiem Kao w roli głównej, wszak były to naprawdę świetne platformowo-zręcznościowe pozycje!


Sprawdź także:

Kangurek Kao Runda 2

Premiera: 04 listopada 2003
PC, PS2, XBOX, GC

Kangurek Kao Runda 2 to sequel wydanej 2000 roku gry platformowo-zręcznościowej w której kierujemy poczynaniami tytułowego kangurka który, obrał sobie za cel uratowanie s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?