Red Faction Evolution - nadchodzi kolejna odsłona słynnego cyklu?

Na oficjalne potwierdzenie pogłosek musimy niestety poczekać.

@ 30.05.2019, 12:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Red Faction Evolution - nadchodzi kolejna odsłona słynnego cyklu?

Wygląda na to, że właśnie poznaliśmy kolejny projekt opracowywany przez THQ Nordic. Na stronie NVIDIA Ansel, w liście kompatybilnych produkcji, pojawiła się kolejna odsłona lubianego przez graczy cyklu Red Faction.

Istnienie Red Faction Evolution zauważył użytkownik forum Metacouncil. Przeglądał on amerykańską wersję strony Ansel i, jak donosi PC Gamer, wśród widocznych na niej propozycji dostrzegł wspomniane Red Faction Evolution. Wpis szybko usunięto, ale zdążono uchwycić screena (widoczny na Metacouncil).

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, THQ Nordic przygotowuje obecnie kilkadziesiąt projektów. Około połowy z nich nie zapowiedziano, a wśród nich może się znajdować Red Faction Evolution. Wątpliwości rozwiać może E3 2019, a zatem wypada uzbroić się w cierpliwość.

Kończąc nadmienię, że ostatnia część serii Red Faction trafiła do sklepów w zeszłym roku. Mowa tu o Red Faction Guerilla Re-Mars-tered, które nabyć dało się na PC, PS4 oraz Xboksie One. Za mniej więcej miesiąc w produkcję zagrają też właściciele konsol Nintendo Switch.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:53, 30.05.2019
Chętnie bym zagrał w kolejną odsłonę Uśmiech