Need for Speed nie pojawi się na targach E3 2019, ale zadebiutuje w bieżącym roku

Premiera Need for Speed w roku 2019 nie jest zagrożona, aczkolwiek tytuł ominie targi E3 2019.

@ 29.05.2019, 16:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawiły się interesujące informacje dotyczące premiery najnowszej odsłony cyklu Need for Speed. Tytuł ma ominąć tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo w Los Angeles, ale jego premiera w tym roku nie jest jeszcze zagrożona.

Ghost Games odpowiedzialne za ten projekt napisało na forum gry, że plany dotyczące prezentacji się zmieniły i nowe Need for Speed na konferencji EA Play się nie pojawi. Dobra wiadomość jest jednak taka, iż premiera w tym roku nie jest zagrożona. Oczywiście na dzień dzisiejszy. Studio koncentruje się na dopracowaniu przedsięwzięcia i przygotowaniu czegoś, co odda ducha serii sprzed lat.

Spekuluje się od dłuższego czasu, że gra będzie koncentrowała się na nielegalnych wyścigach w mieście i pościgach z policją. Rozgrywka ma wykorzystywać zaawansowane możliwości tuningu, tak wizualnego, jak również mechanicznego, na wzór najlepszych odsłon cyklu.

Na ten moment nie wiemy więcej, dlatego pozostaje uzbroić się w cierpliwość.


Sprawdź także:

Need for Speed 2015

Premiera: 17 marca 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Need for Speed to reaktywacja serii, za które odpowiedzialne jest studio Ghost Games. Po rocznej przerwie w 2014 roku, cykl wraca bez podtytułu, będąc rebootem całej mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   18:22, 29.05.2019
Spoko i tak nikt z wielkich developerów nie ma w tym roku nic ciekawego do pokazania. Jedynie mniejsi gracze pokroju THQ dają nadzieję na pokazanie czegoś ciekawego.