Battlefield V - zobacz zwiastun najnowszej mapy, zwanej Merkury

Battlefield V i mapa Merkury na zwiastunie oraz z konkretną datą premiery.

@ 28.05.2019, 19:44
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

DICE rzetelnie dostarcza kolejną zawartość do swojej superprodukcji, jaką bez wątpienia jest Battlefield V. Tym razem deweloperzy pokazują nam mapę Merkury w akcji i mówią wprost kiedy zadebiutuje ona w grze.

Wspomniane studio DICE poinformowało, że już 30 maja w grze Battlefield V pojawi się nowa mapa Merkury. Tradycyjnie, poziom zostanie udostępniony za darmo, w ramach aktualizacji i wszyscy zainteresowani gracze, bez dodatkowych opłat, będą mogli się nią cieszyć.

Merkury to lokacja o średniej wielkości, przeznaczona jest do zabawy w trybie podboju. To niezwykle skaliste miejsce, na którym konieczna jest walka na krótkim dystansie. Rozgrywka tutaj przypominać powinna mapę Pasma Ałtaju z Battlefield 4 albo chociażby Monte Grappa z poprzedniej odsłony serii.

Dodatkowo na koniec warto jeszcze wspomnieć, że mapa Merkury to nie jedyna nadchodząca aktualizacja dla fanów Battlefield V. Już w przyszłym miesiącu udostępniony zostanie nowy wieloosobowy tryb, Outpost. W jego przypadku czekamy jednak na dalsze detale.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   18:25, 29.05.2019
Jedna mapka do gry i robią takie wielkie zapowiedzi? Jak tak dalej pójdzie to na następnym E3 zaprezentują zestawy nowych skórek do battlefielda.