Death Stranding - deweloperzy zajawiają jakąś prezentację

Do zapowiedzi lub demonstracji Death Stranding dojdzie już w najbliższą środę.

@ 28.05.2019, 08:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Hideo Kojima to deweloper, który zawsze poświęca swoim grom dużo czasu i uwagi. Z tego względu jego przedsięwzięcia najczęściej powstają długo i niejednokrotnie brakuje konkretów na ich temat. Mniej więcej z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku Death Stranding.

Death Stranding - najnowszy projekt Kojima Productions - zapowiedziane zostało przed kilkoma laty, a mimo to do dziś wiele kwestii pozostaje niejasnych, a pytań bez odpowiedzi. Czy wreszcie się to zmieni? Jest na to szansa, studio bowiem przygotowuje się do jakiejś zapowiedzi.

Nowe informacje na temat Death Stranding otrzymać mamy w dniu 29 maja, czyli w najbliższą środę. Na to przynajmniej wskazuje wpis, jaki pojawił się na Twitterze firmy Kojima Productions. Co dokładnie zostanie pokazane? Czy dowiemy się wreszcie czym jest Death Stranding? Niestety musimy poczekać.

Więcej szczegółów, jak tylko się pojawią. Pamiętajcie, że wszystkie detale będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:

Death Stranding

Premiera: 08 listopada 2019
PS4, PC

Death Stranding to nowa gra znanego japońskiego producenta, Hideo Kojimy. Autor m.in. marki Metal Gear Solid po opuszczeniu firmy Konami dostał finansowe i techniczne wsp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   10:02, 28.05.2019
Na swój sposób robi się to męczące.
0 kudosmrPack   @   13:10, 29.05.2019
Znając Hideo będzie to pewnie kolejny trailer, który trzeba będzie na spokojnie przeanalizować i doszukiwać się ukrytego znaczenia Puszcza oko Czekam na to, cokolwiek Kojima przygotował Dumny
0 kudosIgI123   @   16:51, 29.05.2019
Lipna ta forma promocji. Ciągle tajemnice, czas oczekiwania, 0 konkretów... To już nie podsyca ciekawości, to nudzi.