Otwarty świat Days Gone przygotowała wyjątkowo niewielka grupa ludzi

Mimo to twórcom udało się opracować naprawdę ciekawy wirtualny świat.

@ 24.05.2019, 12:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Days Gone to gra akcji w otwartym świecie. Mimo że niektóre miejscówki są lekko opustoszałe, z naszej recenzji wynika, że deweloperzy ze studia Bend odwalili kawał dobrej roboty. Kiedy dowiecie się ile osób pracowało przy kreacji świata, z jeszcze większym szacunkiem podejdziecie do ich pracy.

Właśnie się dowiedzieliśmy, że wirtualny świat Days Gone przygotowało pięć, w porywach do sześciu, osób. Jedna z nich, główny projektant Eric Jensen, postanowiła ujawnić to w ramach jednego z wątków dotyczących gry, a dostępnych na łamach portalu Reddit

"Najbardziej dymny jestem z tego, jak dynamiczny i zróżnicowany świat udało nam się przygotować mimo tak niewielkiej ekipy (5-6 osób). Musieliśmy podejść do tego sprytnie i efektywnie, a nasze decyzje musiały uwzględniać ograniczenia kadrowe. Widząc szalone filmy oraz screeny, które ludzie opublikowali ze świata Deacona było naprawdę wspaniałe dla naszej grupy".

Z innych informacji dotyczących Days Gone, przedsięwzięcie sprzedaje się bardzo dobrze, co znaczy, że najprawdopodobniej wcześniej czy później otrzymamy jego kontynuację. Póki co cieszcie się "jedynką", która ekskluzywnie dostępna jest dla posiadaczy PlayStation 4.


Sprawdź także:

Days Gone

Premiera: 26 kwietnia 2019
PS4

Days Gone to gra akcji, z elementami survivalu opracowana przez jedno z wewnętrznych studiów Sony Computer Entertainment. Produkcja dedykowana jest wyłącznie konsoli Play...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   12:09, 25.05.2019
Cytat: Mar3cz3k
dumny*
Zapalony twórca po prostu.