The Dark Pictures: Man of Medan - horror od autorów Until Dawn wyjdzie w sierpniu

The Dark Pictures: Man of Medan, nowa gra studia Supermassive Games, autorów Until Dawn, ukaże się 30 sierpnia na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

@ 23.05.2019, 08:03
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Studio Supermassive Games, autorzy m.in. wydanego w zeszłym roku, ekskluzywnie na PlayStation 4, Until Dawn, wraz z firmą Bandai Namco ogłosili datę premiery swojej kolejnej produkcji - The Dark Pictures: Man of Medan. Tytuł utrzymany w konwencji horroru zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One 30 sierpnia tego roku!

The Dark Pictures: Man of Medan to przygodowa gra akcji, której założenia od ostatnio wydanego Until Dawn raczej się nie zmieniły. Studio Supermassive Games przygotowuje je w kooperacji z Bandai Namco, a efektem tego jest multiplatformowa gra, co zresztą producenci jakiś czas temu zapowiadali. Dostajemy zatem mroczną historię podszytą zjawiskami paranormalnymi, prosty w swych założeniach gameplay i nietuzinkową fabułę.

W The Dark Pictures: Man of Medan obserwujemy historię grupy płetwonurków, którzy podczas eksploracji morskich głębin w poszukiwaniu zaginionego statku pasażerskiego sprzed kilku dekad odkrywają jego krwawą tajemnicę. Późniejsze wydarzenia przekonują ich, że gra nie była warta świeczki.

Deweloperzy Man of Medan uruchamiają jednocześnie cykl The Dark Pictures - kolejne gry tego studia będą utrzymane w podobnej tonacji, wydawane pod tym samym sztandarem, lecz niepołączone ze sobą. Każda z gier The Dark Pictures będzie osobną częścią, inną opowieścią.

Pierwsze dzieło z tego cyklu zadebiutuje 30 sierpnia na PC-tach, XONE oraz PS4. Za dystrybucję na konsolach odpowiedzialna w Polsce jest firma Cenega.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?