Wiedźmin 3: Dziki Gon z ray tracingiem? Dzięki modyfikacji jest to możliwe!

Ray tracing w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon wygląda świetnie, i to pomimo faktu że przygotował go amator.

@ 22.05.2019, 19:54
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Na temat ray tracingu w grach wideo ostatnimi czasy się bardzo często dyskutuje. Szczególnie w sieci, prezentując jego wykorzystanie. Głównie dotyczy to najnowszych produkcji, ale co ze starszymi, niemniej udanymi tytułami? Ray tracing w Wiedźmin 3: Dziki Gon? Dzięki specjalnej modyfikacji jest to możliwe.

W materiale opublikowanym przez internautę o pseudonimie hodilton gra CD Projekt RED wykorzystuje moda HD Reworked Project. Znacząco odświeża on oprawę graficzną przygód Geralta z Rivii, jednocześnie udoskonalając wygląd poszczególnych tekstur.

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał wiele branżowych nagród. Jest jedną z najpopularniejszych gier tej generacji. Otrzymał również dwa dodatki: Krew i Wino oraz Serca z Kamienia.

Oczywiście zastosowanie takich modyfikacji spowodowało wzrost wymagań sprzętowych. Twórca moda - hodilton -twierdzi, że uruchomił Wiedźmina 3 na komputerze z procesorem Intel i7 6700K, kartą Nvidia GTX 1080 Ti i 16 GB pamięci RAM.

Poniżej możecie zobaczyć modyfikację w akcji. Jak myślicie, warto jest instalować i przeżywać tę przygodę raz jeszcze?


Sprawdź także:

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Premiera: 19 maja 2015
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Wiedźmin 3: Dziki Gon to wieńcząca trylogię odsłona serii gier RPG od polskiego studia CD Projekt RED.Wiedźmin 3 po raz kolejny przedstawia nam losy Geralta z Rivii. Sama...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:28, 23.05.2019
No bez dwóch zdań oświetlenie wygląda lepiej... Może wrócę do Wiedźmina? Coś mnie ostatnio od grania odrzuca, a po obejrzeniu materiału jakoś mnie tak naszło Uśmiech
0 kudosfebra1976   @   10:27, 23.05.2019
A mi jeszcze nie przeszło, pomimo że nie opuściłem jeszcze Skelige zaczynam się męczyć. Be dalsze losy bohaterów wynagrodziły mi poświęcony czas.