GRID - zobacz pierwszy gameplay z gry Codemasters

Szybkich samochodów nigdy za wiele, a jeżeli jeszcze od Codemasters, to już w ogóle niech nam ich dają ile wlezie.

@ 22.05.2019, 19:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci opublikowano pierwsze fragmenty rozgrywki z GRID, czyli kolejnej części wyścigowej serii, która przez lata ewoluowała z realistycznej ścigałki, po szaleńczy arcade. Jak będzie tym razem?

Na starcie GRID zaoferuje nam ponad 70 różnej maści samochodów, które podzielone zostały na sześć klas. Należy podkreślić jednocześnie, że w produkcji znajdzie się 12 lokacji, w tym Chiny, Malezja, Barcelona czy USA, na których umieszczone zostaną trasy. GRID ma zaoferować zarazem sześć trybów zabawy, rozbudowaną karierę z kilkoma ścieżkami rozwoju, wyzwania Fernando Alonso oraz rozbudowany tryb zniszczeń.

Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy gameplay, który, trzeba przyznać, prezentuje się całkiem nieźle. Docenić warto przygotowanie oprawy graficznej, która stoi na wysokim poziomie - kamera wewnątrz kokpitu wyraźnie robi robotę, ale i sylwetki samochodów zostały zaprojektowane świetnie.

Tytuł pojawi się już w tym roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:

GRID

Premiera: 11 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE

GRID to gra wyścigowa od brytyjskiego studia Codemasters.W produkcji bierzemy udział w wyścigach GRID World Series i rywalizujemy w pasjonujących starciach koło w koło za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDirian   @   23:31, 22.05.2019
Wygląda to bardzo podobnie do GRID Autosport, a tamta gra debiutowała w 2014 roku. Codemasters ostatnio wyraźnie odcina kupony, najpierw przeciętne DiRT Rally 2.0, teraz kolejny GRID który wygląda jak poprzednia odsłona sprzed kilku lat. Słabo.
0 kudosfrycek88   @   06:29, 23.05.2019
Cytat: Dirian
Wygląda to bardzo podobnie do GRID Autosport, a tamta gra debiutowała w 2014 roku. Codemasters ostatnio wyraźnie odcina kupony, najpierw przeciętne DiRT Rally 2.0, teraz kolejny GRID który wygląda jak poprzednia odsłona sprzed kilku lat. Słabo.


Robić im się nie chce. Ot co.
0 kudoskrzywy_banen   @   09:42, 23.05.2019
Wygląda jak coś w stylu pierwszego GRIDa, więc nie jest źle.