Twórcy gier z serii Metro pracują nad kolejnym projektem AAA

Współpracują oni m.in. z THQ Nordic oraz Deep Silver.

@ 22.05.2019, 15:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Twórcy gier z serii Metro pracują nad kolejnym projektem AAA

THQ Nordic pracuje w tym momencie nad wieloma tytułami. Jakiś czas temu wydawca informował, że zajmuje się obecnie opracowywaniem około 55 tytułów i choć liczba to imponująca, jest już nieaktualna. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnym tytule.

THQ Nordic poinformowało w swoim najnowszym raporcie finansowym, że, we współpracy z Deep Silver oraz Coffee Stain, przygotowuje łącznie 80 gier. Jedna z nich jest szczególnie interesująca, albowiem opracowuje ją studio odpowiedzialne za cykl Metro, którego ostatnia część, Metro Exodus, dostępna jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.

Produkcja przygotowywana przez 4A Games nie ma jeszcze tytułu, a przynajmniej my go nie znamy, ale należy do kategorii gier AAA, co oznacza, że ma wysokie wsparcie budżetowe oraz najwyższy priorytet produkcyjny. Jakichkolwiek detali na jego temat niestety brak.

Jeśli chodzi o inne przedsięwzięcia THQ Nordic, szczegóły na temat choćby części z nich być może poznamy w trakcie zbliżających się targów E3 2019. Gdy tak się stanie, nie omieszkamy Was o tym oczywiście powiadomić.


Sprawdź także:
Metro 2033

Metro 2033

Premiera: 16 marca 2010
PC, XBOX 360

Metro 2033 to FPS z elementami survival horroru osadzony w świecie dotkniętym katastrofą wojny atomowej. Tylko nieliczni przetrwali - ci, którzy wtedy przebywali w moskie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   17:39, 22.05.2019
Super. Ciekawe co tam dla nas szykują. Poczekamy na konkrety.