Remake Resident Evil 2 sprzedaje się wyśmienicie

Równie dobrze rozchodzi się Devil May Cry 5.

@ 22.05.2019, 00:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Capcom zaktualizowała listę najlepiej sprzedających się gier w swoim katalogu. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, jak dobrze rozchodzi się m.in. Resident Evil 2 oraz Devil May Cry 5 - dwa ostatnie, niebywale udane przedsięwzięcia Japończyków.

Z zestawienia wynika, że remake Resident Evil 2, dostępny na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One, sprzedał się w nakładzie przekraczającym 4 mln jednostek, a konkretnie 4,2. Co ciekawe, cieszy się on już teraz, kilka miesięcy po premierze, prawie równie dużym zainteresowaniem co oryginał, który sprzedał się do tej pory w liczbie około 4,96 mln kopii.

Idąc dalej, dowiedzieliśmy się również na jakim poziomie kształtuje się sprzedaż Devil May Cry 5. Najnowsze przygody Dante i jego wesołej gromadki, dostępne na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One, zdołały się sprzedać w nakładzie przekraczającym 2,1 mln egzemplarzy, co jest oczywiście bardzo dobrym wynikiem, jak na powracającą markę.

Najlepiej sprzedającym się projektem wydawcy pozostaje Monster Hunter World. Do tej pory produkcja zniknęła z półek sklepowych w liczbie przekraczającej 12,4 mln kopii, co jest sporym osiągnięciem. Żaden inny twór Japończyków nie cieszył się tak ogromną popularnością.

Dobra sprzedaż oczywiście oznacza, że wydawca ma pieniądze na kolejne produkcje, a to dobrze wróży na przyszłość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?