Sprzedaż World War Z przerosła oczekiwania deweloperów

World War Z to gra na podstawie filmu na podstawie książki, będąca kooperacyjnym wyżynaniem zainfekowanych. Bardzo popularnym, trzeba dodać.

@ 21.05.2019, 18:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Sprzedaż World War Z przerosła oczekiwania deweloperów

Jak się dowiadujemy, sprzedaż gry World War Z przerosła oczekiwania twórców i okazuje się, że jest dla nich sporym zaskoczeniem. Na dzień dzisiejszym, przy dużej konkurencji tytułów pokroju Resident Evil 2 Remake czy Days Gone, gra rozeszła się już w nakładzie 2 milionów sztuk.

Mimo że przed premierą produkcji nie mogło zabraknąć problemów i szumu, to jednak World War Z od Sabre Interactive i Focus Home Interactive stało się jednym z największych przebojów 2019 roku. Wydawca ogłosił dziś, że gra sprzedała się w 2 milionach kopii na komputerach PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Tytułowi udało się sprzedać milion egzemplarzy w pierwszym tygodniu, więc jego dalszy sukces miał solidne podstawy. Paramount Pictures, właściciele IP, wydają się być bardzo zadowoleni z zaskakującego sukcesu.

"World War Z szybko stała się jedną z naszych najbardziej udanych gier wideo. To świadectwo zarówno niesamowitych doświadczeń z kooperacją, które stworzyli Sabre Interactive i Focus Home Interactive, jak i silnego odwołania się do naszej hitowej serii z fanami na całym świecie ”, twierdzi Josh Austin z Paramount Pictures.

Wychodzi zatem na to, że nie zawsze produkcje na licencjach filmowych muszą kończyć jako nieciekawe, utopione nieumiejętnością twórców. W tym przypadku przedsięwzięcie zdobyło uznanie społeczności i ma szansę być jedną z ciekawszych gier wieloosobowych tego roku.

A czy Wy macie jakieś doświadczenia z World War Z?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:33, 21.05.2019
Zasłużyli na sukces. Gra wygląda i działa świetnie, a hordy robi wrażenie.