Patch dla Assassin’s Creed III Remastered poprawia problem z dziwnym oświetleniem

Wreszcie postaci na scenkach przerywnikowych nie wyglądają jak lalki.

@ 21.05.2019, 09:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

W sieci pojawiła się kolejna aktualizacja zremasterowanej wersji gry  Assassin’s Creed III, które dostępne jest w sprzedaży od kilku miesięcy. Mimo że projekt zrealizowano całkiem nieźle, trapiony był dziwnymi problemami. Jeden z nich, dotyczący oświetlenia, powodował, że niektóre postaci wyglądały... dziwnie.

Za sprawą najnowszej łatki, oznaczonej numerem 1.03, Ubisoft zlikwidował wreszcie sporą część niedociągnięć, w tym również dziwną sytuację z oświetleniem. Dzięki temu gra wreszcie prezentuje się tak jak powinna. Postaci wreszcie wyglądają naturalnie, a połyskujące powierzchnie przestały się świecić niczym źródła światła.

Assassin’s Creed III Remastered dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Dziś do sklepów powinna trafić wersja przeznaczona dla konsoli Switch, jeśli na nią czekaliście. Projekt zawiera nie tylko zremasterowaną podstawkę, ale także wszystkie DLC oraz spin-off zatytułowany Liberation.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?