Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - poznajcie klan Toreador

Deweloperzy prezentują kolejny klan z gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2.

@ 17.05.2019, 11:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy promujący Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Podobnie, jak w przypadku dwóch poprzednich filmów, także i tym razem mamy okazję poznać wampirzy klan. Bohaterowie poniższego zwiastuna zrzeszyli się pod wspólną nazwą Toreador.

Jak widać poniżej, przedstawiciele klanu Toreador ogromny nacisk przykładają do piękna, można nawet rzec, że mają na jego punkcie obsesję. Z tego względu poświęcają sporą część swojego życia na to, aby podnieść swoją atrakcyjność, co oczywiście znajduje odzwierciedlenie w ich zachowaniu.

Film znajdziecie w treści niniejszej wiadomości, a jeśli chodzi o samo Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, jego premierę zaplanowano na bliżej nieokreślony dzień przyszłego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?