Zapowiedziano dema Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze oraz Detroit: Become Human

Poznaliśmy też daty premier każdego z wymienionych projektów.

@ 17.05.2019, 11:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Studio Quantic Dream jakiś czas temu informowało, że kilka ich ostatnich projektów, dostępnych ekskluzywnie dla posiadaczy konsol PlayStation 4, zadebiutuje niebawem na komputerach osobistych. Wreszcie dowiedzieliśmy się kiedy nastąpi ta pamiętna chwila.

Deweloperzy opublikowali w sieci zwiastun, na którym możemy ujrzeć trzy ostatnie ich dzieła: Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze oraz Detroit: Become Human. Z materiału dowiadujemy się, że przed debiutem każdego z wymienionych projektów, będziemy mieli okazję sprawdzić ich wersje demonstracyjne.

Jeśli chodzi o premiery, to w Heavy Rain grać będziemy mogli od 24 czerwca, a demo otrzymamy 24 maja. Termin wydania Beyond: Dwie Dusze to 22 lipca, a demo ogramy od 27 czerwca. Niestety nie wiemy kiedy dokładnie nastąpi debiut Detroit: Become Human. Ujawniono jedynie, iż jest on planowany na tegoroczną jesień, także dostaniemy demo.

Więcej na temat każdego z projektów znajdziecie w naszej encyklopedii, a zwiastun, o którym mowa powyżej, widoczny jest w treści niniejszej wiadomości.


Sprawdź także:

Heavy Rain

Premiera: 24 czerwca 2019
PS3, PS4, PC

Heavy Rain jest grą przygodową inspirowaną głównie poprzednim tytułem studia odpowiedzialnego za owy produkt - Fahrenheit. Do tego ostatniego właśnie gra jest najbardziej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   11:51, 17.05.2019
Wersje demo? Aż niewiarygodne.

Trochę dziwnie wyglądają te gry wizualnie, nie wiem co jest nie tak, ale jakby lepiej się prezentowały na sprzęcie Sony.