Skull and Bones - datę premiery gry ponownie przesunięto

Tym razem obsuwa jest niestety dość znacząca.

@ 16.05.2019, 08:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Skull and Bones to jedna z dłużej powstających gier Ubisoftu. Pierwotnie planowano jej premierę na jesień 2018 roku, ale debiut przesunięto. Właśnie dowiedzieliśmy się, że tegoroczny termin premiery również jest nierealny, co znaczy, że najwcześniej zagramy w roku 2020, a być może nawet 2021.

Jeśli chodzi o konkretny termin debiutu, Skull and Bones nigdy takowego nie posiadało. Firma Ubisoft, zapowiadając projekt, zdradziła jedynie przybliżoną datę premiery, ale dość szybko okazało się, że jest ona nierealna. Wtedy też zdecydowano się na opóźnienie.

Z najnowszych doniesień wynika, że produkcji spodziewać się mamy w sklepach pomiędzy kwietniem 2020 roku, a marcem 2021, co znaczy, że obsuwa jest dość znacząca. Nie wiemy niestety co dokładnie sprawiło, że wydawca się na nią zdecydował.

Jeśli mielibyśmy spekulować, najprawdopodobniej chodzi po prostu o niesatysfakcjonującą jakość tego, co obecnie udało się opracować. Ale równie dobrze decydującym czynnikiem była zbliżająca się premiera konsol następnej generacji. Skull and Bones może być jednym z tytułów premierowych dla nowych platform.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?