Znamy datę rozpoczęcia Steam Summer Sale 2019

Letnia wyprzedaż na Steam ruszy pod koniec czerwca.

@ 15.05.2019, 16:07
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

W sieci pojawiły się donosy na temat rozpoczęcia Steam Summer Sale 2019. Tegoroczna letnia wyprzedaż ma wystartować 25 czerwca 2019 roku.

Data ta krąży po internecie i potwierdziło ją kilka serwisów mocno powiązanych ze Steam, m.in. SteamDB. Samo Valve raczej nie bawi się w potwierdzanie tego typu donosów i po prostu uruchamia wyprzedaż, ale z reguły plotki dotyczące dat rozpoczęcia promocji pokrywają się z prawdą, więc zapewne tak będzie i tym razem.

Wyprzedaże na Steam to okazja do nabycia tysięcy gier w niższych cenach. Letnia edycja najczęściej oferuje najciekawsze promocje, choć zdarzają się w tej kwestii wyjątki. Być może Valve zaskoczy nas ciekawymi promocjami, kontratakując wciąż rosnącą w siłę konkurencję w postaci Epic Games Store.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   07:18, 16.05.2019
Epic nie rośnie w żadną siłę, przecież tego swojego store'a od dawna nawet nie zaktualizowali więc co to za zagrożenie dla steama od kogoś kto jakościowo dla klientów jest daleko w tyle.
0 kudosKattowitz   @   12:17, 16.05.2019
Już wiele mitologii narosło wokół konkurencji dla Steama, pomijam już te zbyteczne zakusy nowiutkich platform. A co do samej promocji, to liczę, że obłowię się jak na ostatniej ;) Tylko czy po drodze nie będzie jakiejś wiosennej promocji? Rok temu była :3